Obozowe zawody dummy i nosework

Pod koniec obozu odbyły się zawody dummy i noseworku. Dummy trenujemy głównie co roku na obozie, bo normalnie ciężko nam znaleźć czas, ale dziewczyny bardzo to lubią. Zawody były bardziej treningowe i głównie for fun żeby się sprawdzić, ale i tak atmosfera udzieliła się wszystkim i każdy chciał wypaść jak najlepiej.
Prim zdobyła 1-sze miejsce, a Haru 2-gie miejsce :)
Całe dwa tygodnie pięknie pracowały i pomimo innych zajec dawały z siebie wszystko :)

Zawody nosework były dzień później i były naprawdę sporym wyzwaniem. Viva i Maze były w klasie początkującej, gdzie miały do znalezienia 5 swoich zapachow w ciągu 5 minut. Vivie udało się znaleźć tylko 2, a Maze 1. Dla Maze były to ciężkie warunki bo jest jeszcze niedoświadczoną w szukaniu zapachow. Dla Vivy nie był to jej dzień, ale ładnie pracowała :)
Haru i Prim były w klasie zaawansowanej, gdzie miały również do znalezienia 5 zapachow, z tym, że największym utrudnieniem były inne zapachy wśród naszych (szukamy cynamonu), które były rozłożone w tym samym sektorze. Prim znalazła 5 swoich zapachow i pokazała też jeden nie swój, za to Haru znalazła tylko swoje 5 zapachow i skończyłyśmy przed czasem. O pierwszym miejscu zadecydował czas, ale jestem dumna z Haru, która świetnie sobie poradziła i celnie oznaczała zapachy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.