Osiągnięcia/Praca

 

Data Miejsce Rodzaj Kategoria Ocena
2016-05-29 Wrocław Frisbee UpDog FREESTYLE SHOWCASE 2 23/25 120 pkt.
2016-05-29 Wrocław Frisbee UpDog THROWNGO 31/91 32 pkt.
2016-05-15 Poznań Frisbee UpDog THROWNGO 39/81 20 pkt
2016-05-08 Zamberk, Czechy Flyball DOUBLE ELIMINATION Dywizja 5 2 miejsce drużynowo
2016-05-07 Zamberk, Czechy Flyball SPEED TRIAL Dywizja 5 5 miejsce drużynowo
2015-10-11 Czeskie Budziejowice Flyball DOUBLE ELIMINATION – dywizja III 4 miejsce drużynowo
2015-10-10 Czeskie Budziejowice Flyball SPEED TRIAL dywizja III 5 miejsce drużynowo
2015-09-20 Kaputy k/Warszawy Flyball DOUBLE ELIMINATION – dywizja II- 2-gie miejsce druzynowo
2015-09-20 Kaputy k/Warszawy frisbee Time Trial Parallel dywizja 2-ga 2-gie miejsce
2015-09-20 Kaputy k/Warszawy frisbee Dog Dartbee Play-off dywizja 1-s 3 – miejsce
2015-09-19 Kaputy k/Warszawy frisbee Dog Dartbee Classic 3-cie miejsce dywizja 1-sza 21
2015-09-19 Kaputy k/Warszawy Flyball SPEED TRIAL dywizja II 2-gie miejsce druzynowo
2015-08-15 Rogoźnik III Zawody z cyklu Championat Pracy Wodnej 2015 początkująca 96/100 pkt. 7 m-ce na 16 zawod
2015-08-09 Emtmannsberg, Niemcy Mistrzostwa Europy Flyball Dywizja III 6 miejsce drużynowo
2015-07-18 Sulęczyno II Zawody z cyklu Championat Pracy Wodnej 2015 początkująca 87/100 pkt. 19 m-ce na 25 zawo
2015-06-28 DCDC Poznań frisbee SUPER-PRO TOSS & FETCH 24 / 115
2015-06-28 DCDC Poznań DOG DIVING - 26 m-ce na 65 zesp. – 3,55 m
2015-05-09 Žamberk – Eager’s Cup Flyball drużynowy DOUBLE ELIMINATION – dywizja V 3 – miejsce
2015-05-08 Žamberk – Eager’s Cup Flyball drużynowy SPEED TRIAL dywizja V 2-gie miejsce
2015-05-02 Kunice I Zawody z cyklu Championat Pracy Wodnej 2015 początkująca 10 m-ce na 10 zawodników
2015-04-26 Warszawa Stegny Flyball drużynowy DOUBLE ELIMINATION – dywizja II- 1-sze miejsce
2015-04-26 Warszawa Stegny SpeedWay DYWIZJA A – FINAŁ 40,63 km/h
2015-04-25 Warszawa Stegny Flyball drużynowy ROUND ROBIN – dywizja II-ga 3 – miejsce
2015-04-25 Warszawa Stegny SpeedWay OPEN 39,78 km/h
2014-10-12 Czeskie Budziejowice Flyball DOUBLE ELIMINATION – dywizja IV 1-sze miejsce drużynowo
2014-10-11 Czeskie Budziejowice Flyball SPEED TRIAL dywizja IV 2-gie miejsce drużynowo
2014-09-28 Zielonki k/Warszawy Flyball DOUBLE ELIMINATION – dywizja II- 1-sze miejsce drużynowo
2014-09-27 Zielonki k/Warszawy Flyball ROUND ROBIN – dywizja II-ga 1-sze miejsce drużynowo
2014-08-31 Warszawa Dog Dartbee – frisbee Play – Off II-gie miejsce
2014-08-31 Warszawa Dog Dartbee – frisbee Classic I-sze miesjce / 280 pkt.
2014-08-16 Rogoźnik Championat Pracy Wodnej – PR klasa początkująca 6-te miejsce 75/100 pkt.
2014-07-05 Drzewicz Championat Pracy Wodnej – PR klasa początkująca 6-te miejsce 94/100 pkt.

Dodaj komentarz