Osiągnięcia/Praca

 

Data Miejsce Rodzaj Kategoria Ocena
2016-05-29 Kunice Egzamin Psów Ratowniczych WOPR Ratownictwo Wodne pozytywna
2016-05-28 Kunice I-sze Zawody z cyklu Championat Pracy Wodnej 2016 klasa początkująca 94/100 pkt.
2016-05-15 Poznań Frisbee UpDog Frizgility 23/62 90 pkt
2016-05-15 Poznań Frisbee UpDog FREESTYLE SHOWCASE 2 8/12 142 pkt.
2016-05-08 Zamberk, Czechy Flyball Dywizja 5 2 miejsce drużynowo
2015-10-11 Czeskie Budziejowice Flyball DOUBLE ELIMINATION – dywizja III 4 miejsce drużynowo
2015-10-10 Czeskie Budziejowice Flyball SPEED TRIAL dywizja III 5 miejsce drużynowo
2015-09-20 Kaputy k/Warszawy Flyball DOUBLE ELIMINATION – dywizja II- 2-gie miejsce druzynowo
2015-09-19 Kaputy k/Warszawy Flyball SPEED TRIAL dywizja II 2-gie miejsce druzynowo
2015-08-15 Rogoźnik III Zawody z cyklu Championat Pracy Wodnej 2015 początkująca 86,5/100 pkt. 13 m-ce na 16 za
2015-08-09 Emtmannsberg, Niemcy Mistrzostwa Europy Flyball Dywizja III 6 miejsce drużynowo
2015-07-18 Sulęczyno II Zawody z cyklu Championat Pracy Wodnej 2015 początkująca 84/100 pkt. 20 m-ce na 25 zawo
2015-06-28 DCDC Poznań DOG DIVING - 14 m-ce na 65 zesp. – 5,55 m
2014-10-27 Nowy Sącz Ratownictwo Egzamin kl. 0 Terenowy -
2014-10-12 Czeskie Budziejowice Flyball DOUBLE ELIMINATION – dywizja IV 1-sze miejsce drużynowo
2014-10-11 Czeskie Budziejowice Flyball SPEED TRIAL dywizja IV 2-gie miejsce drużynowo
2014-09-28 Zielonki k/Warszawy Flyball DOUBLE ELIMINATION – dywizja II- 1-sze miejsce drużynowo
2014-09-27 Zielonki k/Warszawy Flyball ROUND ROBIN – dywizja II-ga 1-sze miejsce drużynowo
2014-08-31 Warszawa Finały DCDC Dog Diving 10 miejsce 5,85m / 6,10m półfi
2014-08-16 Rogoźnik Championat Pracy Wodnej – PR klasa początkująca III-cie miejsce – 99 pkt.
2014-07-06 Drzewicz Certyfikacja Pracy Wodnej – PR klasa 2-ga 6-te miejsce 93/100 pkt
2014-07-05 Drzewicz Championat Pracy Wodnej – PR klasa początkująca 81,5/100 pkt
2014-07-05 Drzewicz PT1 Podaj kategorię/klasę, w której 171 pkt. 7/12 miejsce ocena do
2014-06-22 Warszawa Dog Games Summer flyball drużynowo III-cie miejsce
2014-06-22 Warszawa Dog Games – Dog Dartbee Classic III-cie miejsce
2014-05-11 Žamberk – Eager’s Cup Flyball – drużynowy Dywizja VIII 2-gie miejsce
2014-05-03 Słup koło Legnicy Championat Pracy Wodnej – PR klasa początkująca 100/100 pkt 1-sze miejsce
2014-04-27 Stare Babice k/Warszawy Flyball – drużynowy DOUBLE ELIMINATION II miejsce w I dywizji
2014-04-27 Stare Babice k/Warszawy Flyball – drużynowy SPEED TRIAL II miejsce w I dywizji
2014-04-26 Stare Babice k/Warszawy Frisbee Dog Dartby 7 miejsce – 200 pkt.
2013-10-06 Piekary k. Krakowa Flyball – zawody dwójek DOUBLE ELIMINATION – dywizja I-s 3 miejsce
2013-10-06 Piekary k. Krakowa Flyball – zawody dwójek ROUND ROBIN – dywizja I-sza 2 – miejsce
2013-09-21 Kunice Ratownictwo Wodne Certyfikacja Pracy Wodnej kl. 1 96/100 pkt.
2013-09-21 Kunice Ratownictwo Wodne Certyfikacja Pracy wodnej kl. 0 181/200 pkt
2013-08-10 Sopot frisbee DCDC USDDN Starters 11 m-ce na 21 zesp.
2012-09-23 Ożarów Mazowiecki flyball – drużynowy Double Elimination 2 miejsce w 2 dywizji
2012-09-23 Ożarów Mazowiecki flyball – drużynowy Round Robin 2 miejsce w 2 dywizji
2012-09-02 Gosławice k/Konina Zawody Pracy Wodnej grupa początkująca 1-sze miejsce 99/100 pkt
2012-08-12 Poznań frisbee DCDC USDDN Dog diving 9 m-ce na 30 zesp.
2012-08-11 Poznań frisbee DCDC USDDN Starters 3 m-ce na 36 zesp. !
2012-07-01 Ożarów Mazowiecki flyball – drużynowy Round Robin 4 miejsce drużynowo
2012-07-01 Ożarów Mazowiecki flyball – drużynowy Double Elimination 4 miejsce drużynowo
2012-06-03 Wrocław flyball – drużynowy Double Elimination 2 miejsce drużynowo
2012-06-02 Wrocław frisbee DCDC USDDN Pro Toss&Fetch 12 m-ce na 54 zesp.
2012-06-02 Wrocław frisbee DCDC USDDN Starters 10 m-ce na 30 zesp.
2012-06-02 Wrocław flyball – drużynowy Round Robin 3 miejsce drużynowo
2012-04-28 Chorzów frisbee DCDC USDDN Starters 5 m-ce na 21zesp.
2012-04-28 Chorzów frisbee DCDC USDDN Pro Toss&Fetch 12 m-ce na 32 zesp.
2012-04-22 Ożarów Mazowiecki flyball – drużynowy Round Robin 5 miejsce
2012-04-22 Ożarów Mazowiecki flyball – drużynowy Double Elimination 4 miejsce

Dodaj komentarz